top of page

Delikatesy

POCTIVÉ DELIKATESY PULPAMEN VYRÁBÍME ZE SEZÓNNÍCH A REGIONÁLNÍCH SUROVIN. JSOU BEZ CHEMIE A PŘÍDATNÝCH LÁTEK. VŠECHNY ZAVAŘENINY JSOU CHUŤOVĚ I BAREVNĚ VÝRAZNÉ POUZE DÍKY KVALITNÍM SUROVINÁM, KTERÉ BYLY PRO JEJICH VÝROBU POUŽITY.

 

 

ČATNÝ

 

Čatný (chutney) původem z Indie si v dnešní době nachází mnoho příznivců v celém západním světě a nejinak je tomu i u nás v České republice. Čatný vytvoří z všední obložené bagety neobyčejný chuťový zážitek a už nikdy se bez něj žádná vaše svačina neobejde. Dle použitých surovin lze čatný použít také k sýrům, grilované a pečené zelenině a téměř jakékoliv úpravě masa.

Můžete objednat:

Čatný červená cibule (200 ml) - 105 Kč

HOŘČICE

 

Všechny hořčice Pulpamen jsou vyráběny ze sušených hořčičných semen vypěstovaných v České republice. Domácí hořčice mají velmi silnou a výraznou chuť, která může konzumenta tradiční plnotučné velmi překvapit. Hořčice z kuchyně Pulpamen najdou široké použití ve vašem každodenním vaření. Můžete je použít nejen typicky k uzeninám, ale i k pečenému a grilovanému masu, do zálivky na salát, do moderního bramborového salátu, tortillových závitků i na obložený čerstvý chléb.  

Můžete objednat:

Pivní hořčice hrubozrná (200 ml) - 85 Kč

OMÁČKY

 

Omáčky Pulpamen oceníte nejen při grilování, ale podávejte je i k sýrům. S omáčkami můžete nejrůzněji experimentovat a je jen na Vás, jak moc propustíte uzdu své fantazie a chuťových buněk. Vyzkoušejte je do baget a sendvičů, toastů nebo s nimi potřete maso v posledních chvílích pečení.

Můžete objednat:

Omáčka jablko s chilli (200 ml) - 90 Kč

PESTO

Pesto nesmí chybět v lednici nejen žádného gurmána, ale i všech, kteří potřebují připravit rychlou večeři. Pesto se tradičně promíchává s těstovinami nebo bramborovými noky. Nejúžasnější je však pestrost použití pesta. Můžete ho přidat do žervé a skvělá pomazánka za pár vteřin je na světe. Ochuťte jím brambory, které pak pečte v troubě nebo ho namažte na maso v průběhu pečení. Skvěle funguje i dochucení krémových zeleninových polévek. Buďte kreativní a dovolte pestu, aby se stalo stálým okupantem vaší lednice.

Můžete objednat:

Pesto sušená rajčata (200 ml) - 115 Kč

Pesto medvědí česnek (200 ml) - 110 Kč (pouze sezónní produkt)

DŽEMY

 

I přesto, že džemy jsou pro Pulpamen spíše okrajovou záležitostí, určitě vás nikdy nezklamou svou chutí. Všechny suroviny byly poctivě vybrány od lokálních farmářů a pěstitelů, očištěny a krátce povařeny s přidáním přírodního citrusového pektinu. Džemy najdou uplatnění nejen na čerstvém voňavém chlebu, ale i na lívanečcích, dortech i v müsli a jogurtu.

Můžete objednat:

Džem malina (200 ml) - 100 Kč

Balíčky
Skleničky 5x.jpg

KDE KOUPIT

Pulpamen pro Vás připravil také speciální dárkové balíčky, které Vám složíme na míru.

1) Malý balíček (2 skleničky v dárkovém balení)

2) Střední balíček (3 skleničky v dárkovém balení)

3) Velký balíček (1x víno a 3 skleničky v dárkovém balení)

Mladá Boleslav

Gurmán MB (Sýry Mladá Boleslav)

Staroměstské nám. 13

293 01 Mladá Boleslav

gurman-mb.cz

bottom of page