Delikatesy

POCTIVÉ DELIKATESY PULPAMEN VYRÁBÍME ZE SEZÓNNÍCH A REGIONÁLNÍCH SUROVIN. JSOU BEZ CHEMIE A PŘÍDATNÝCH LÁTEK. VŠECHNY ZAVAŘENINY JSOU CHUŤOVĚ I BAREVNĚ VÝRAZNÉ POUZE DÍKY KVALITNÍM SUROVINÁM, KTERÉ BYLY PRO JEJICH VÝROBU POUŽITY.

 

 

ČATNÝ

 

Čatný (chutney) původem z Indie si v dnešní době nachází mnoho příznivců v celém západním světě a nejinak je tomu i u nás v České republice. Čatný vytvoří z všední obložené bagety neobyčejný chuťový zážitek a už nikdy se bez něj žádná vaše svačina neobejde. Dle použitých surovin lze čatný použít také k sýrům, grilované a pečené zelenině a téměř jakékoliv úpravě masa. 

HOŘČICE

 

Všechny hořčice Pulpamen jsou vyráběny ze sušených hořčičných semen vypěstovaných v České republice. Domácí hořčice mají velmi silnou a výraznou chuť, která může konzumenta tradiční plnotučné velmi překvapit. Hořčice z kuchyně Pulpamen najdou široké použití ve vašem každodenním vaření. Můžete je použít nejen typicky k uzeninám, ale i k pečenému a grilovanému masu, do zálivky na salát, do moderního bramborového salátu, tortillových závitků i na obložený čerstvý chléb.  

OMÁČKY

 

Omáčky Pulpamen oceníte nejen při grilování, ale podávejte je i k sýrům. S omáčkami můžete nejrůzněji experimentovat a je jen na Vás, jak moc propustíte uzdu své fantazie a chuťových buněk. Vyzkoušejte je do baget a sendvičů, toastů nebo s nimi potřete maso v posledních chvílích pečení.

PESTO

 

Pesto nesmí chybět v lednici nejen žádného gurmána, ale i všech, kteří potřebují připravit rychlou večeři. Pesto se tradičně promíchává s těstovinami nebo bramborovými noky. Nejúžasnější je však pestrost použití pesta. Můžete ho přidat do žervé a skvělá pomazánka za pár vteřin je na světe. Ochuťte jím brambory, které pak pečte v troubě nebo ho namažte na maso v průběhu pečení. Skvěle funguje i dochucení krémových zeleninových polévek. Buďte kreativní a dovolte pestu, aby se stalo stálým okupantem vaší lednice. 

DŽEMY

 

I přesto, že džemy jsou pro Pulpamen spíše okrajovou záležitostí, určitě vás nikdy nezklamou svou chutí. Všechny suroviny byly poctivě vybrány od lokálních farmářů a pěstitelů, očištěny a krátce povařeny s přidáním přírodního citrusového pektinu. Džemy najdou uplatnění nejen na čerstvém voňavém chlebu, ale i na lívanečcích, dortech i v müsli a jogurtu.

DÁRKOVÉ BALÍČKY

Říkáte si, že Vánoce jsou ještě daleko? Pulpamen nenechal nic náhodě a připravil pro Vás ve spojení s Vinotékou Víno Hruška speciální dárkové balíčky. 

V nabídce naleznete čtyři gurmánské balíčky různých velikostí a cenových relacích tak, aby si vybral opravdu každý. Samozřejmě nemusíte čekat až na Vánoce a můžete obdarovat své blízké či obchodní partnery již nyní.

 V případě zájmu je možné složení balíčků upravit dle Vašeho přání s ohledem na dostupnost jednotlivých produktů.

 

KATALOG 

Dárkové balíčky 2017

KDE KOUPIT

Mladá Boleslav a okolí

 

Gurmán MB (Sýry Mladá Boleslav)

Staroměstské nám. 13 

293 01 Mladá Boleslav

gurman-mb.cz

 

Pro Racio

Havlíčkova 887
293 01 Mladá Boleslav

facebook

 
Mnichovo Hradiště
Farmářka z Ráje

Masarykovo náměstí 30
295 01 Mnichovo Hradiště

zraje.cz

facebook

Poděbrady

 

Sýrárna Poděbrady

Komenského 37
Poděbrady

facebook

 
Online
Dárková krabička 
darkovakrabicka.cz

 
Babice - zlínský kraj
Sýry Babice

Babice 294
687 03 

syrybabice.cz

facebook

© 2015 by Pavlína Veselá

 

Spolupracujeme s:

badge-with-link-opaque.png
unnamed.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon