Srpen u Pulpamenů

V hrncích probublává džem a jeho omamná vůně se z provozovny táhne celým domem až na ulici. Ani  bych se nedivila kdyby někdo zazvonil a čerstvě zavařenou, ještě teplou, skleničku si odnesl. Vařím totiž maliny, sladké ovoce, které snad voní létem a prázdninovou atmosférou. Ty jsou sice právě v polovině, ale zabývejme se spíše tím, kolik nás toho ještě čeká. Já jsem sepsala akce, kde se můžeme potkat společně u dobrého jídla.

 

Od 6 do 14 srpna vyrážím  chodit do hor a svlažit tělo v móři, takže pokud se chcete předzásobit dobrotami, tak neváhejte a objednávejte přes eshop, ať se k vám vše do konce týdne dostane.

 

20. srpnaSobotecký jarmark – Pulpamen bude už potřetí na skvělém jarmarku v Sobotce, kde kromě zajímavých stánků nechybí ani bohatý kulturní program. Já se těším třeba na The Tap Tap. U mého stánku na náměstí budete moci zakoupit a ochutnat dobroty ve skleničkách a zároveň se občerstvit chutným jídlem. Web.

21.8. Restaurant Day – hned po jarmarku mě čeká RD,  který už počtvrté spoluorganizuji a který se koná v parku nad parkovacím domem na Starém městě v Mladé Boleslavi. Začínáme v 11 hodin a od 12:30 bude živá hudba. Těšte se na dobroty od místních nadšenců a skvělou atmosféru. FB.

25.8. Bytová restaurace u Pulpamenů – prázdniny budou skoro u konce, ale my ještě chytíme jejich vlnu a podíváme se do Řecka. Připravím pro vás bohaté menu a šanci poznat nové lidi, popovídat si a pobavit se. U stolu je 8 míst pro vás, cena je 550 Kč a menu zveřejním hned zítra. Přihlašování přes email, stačí napsat počet míst a na všem se domluvíme.

26.8. - Kurz japonské kuchyně a sushi – prázdninový kurz sushi, na kterém jsou 4 volná místa. Naučíme se připravovat sushi, polévku miso a japonskou slanou palačinku. Budu vám povídat o kuchyni fascinujícího Japonska a na závěr se skvěle najíte vašimi výtvory. A ještě zbyde pro rodinu na doma. Web.

27.8. - 2. Městský piknik v zámeckém parku v Kosmonosích – zahájili jsme přípravy druhého pikniku v zámeckém parku. Připravte jídlo pro sebe a třeba i trochu navíc a podělte se s ostatními, na oplátku zase ochutnejte, co se vaří a peče u sousedů. Chystáme hry pro děti a nebude chybět ani soutěž o nejlepší koláč, tak začněte trénovat. A pokud nejste z Kosmonos, nezoufejte, přijít může kdokoliv.

 

Takový bude můj srpen, tak doufám, že se naše plány protnou a někde se potkáme.

 

A co tvořím a připravuji, když nejsem někde v terénu?

Vařím z malin, ostružin, rybízu, chystám se na rajčata a švestky. V srpnu mě ještě čeká příprava pohoštěním na svatby a oslavy, tak kdybyste také něco potřebovali a nechtěli trávit hezké dny v kuchyni, ozvěte se, já tam budu ráda místo vás.

Pracuji na katalogu pohoštění na vaše akce, tak, aby pro vás byla nabídka přehledná a vy jste věděli, co očekávat.

Plánuji změnu eshopu. Vím, že tento není vyhovující, tak vás prosím o trpělivost a snad v dohledné době bude nový, aby bylo objednávání hračka. Zatím prosím používejte ten stávající.

 

Práce mě čeká dost, ale já už se těším, bude to zase velké dobrodružství. A teď už běžím nandat malinový džem do sklenic, abyste ho mohli ochutnat i vy.

 

Please reload

© 2015 by Pavlína Veselá

 

Spolupracujeme s:

badge-with-link-opaque.png
unnamed.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon