U Pulpamenů bylo zase pěkně živo a vonělo to Asií

Včera hodinu po poledni se Pulpamení obývák zase zaplnil hladovými návštěvníky, kteří rádi ochutnávají nová jídla a nebojí se nových zážitků. Tentokrát se sice skupinka 6 lidí a 3 miminek znala a rozhodli se navštívit bytovou restauraci společně.Nabídla jsem jim menu s pokrmy ze zemí jihovýchodní Asie. Menu vypadalo následovně: 

 

A jaký byl výsledek? Podívejte se na fotky z oběda v milé společnosti.

 Vše je připraveno, můžeme začít...

 ...pro hosty jsem připravila welcome drink v podobě kokosovo-limetkové limonády s (bez) bílým rumem

 ...a hurá ke stolu. Servíruji napařované bochánky s dlouze pečeným vepřovým masem, omáčkou, sezamem a jarní cibulkou 

 ...následovala polévka Laksa Lemak z drůbežího vývaru s rýžovými nudlemi, smaženým tofu, pak čoi, hrachovými výhonky a koriandrem

 ..pravá hostina může začít

 ...kuřecí paličky adobo, bezmasé zelené curry s lilkem a chřestem a pečený marinovaný bůček (ten se vždycky sní nejrychleji)

 ...Mok Pa - tilapie v banánovém listu připravovaná v páře

 ...kokosová krém s mangovou omáčkou 

 

Konečně jsem zdokumentovala jídlo, které jsem podávala, ale chybí fotka hostů u stolu, takže příště snad bude už fotodokumentace kompletní.

A kdy bude to příště? Další bytová restaurace u Pulpamenů se koná 15. července a ponese se v duchu Francie a její kuchyně, protože přesně tam se začátkem června na pár dní chystám. Menu sestavím v půlce června, tak sledujte Facebook Pulpamen a neváhejte se poté přihlásit. U Stolu je pouze 8 míst.

TIP: Měli byste zájem navštívit bytovou restauraci s partou kamarádů? Je to možné, určitě se ozvěte. Můžete si objednat oběd nebo večeři pro 6-8 lidí.

A pokud byste se chtěli skvěle najíst a zároveň se podávaná jídla naučit vařit, kontaktujte mě. Můžeme vařit u vás v kuchyni, vy a vaši přátelé se skvěle najíte a kdo bude mít chuť, může vařit se mnou.

 

Vaše Pavlína

Please reload

© 2015 by Pavlína Veselá

 

Spolupracujeme s:

badge-with-link-opaque.png
unnamed.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon